EXB-28V751JX
型號描述:
750 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals
型號:
EXB-28V751JX
品牌:
Panasonic Electronic Components
原廠包裝量:
1
起訂量:658 倍增量:1
Resistance (Ohms)
750
Tolerance
±5%
Power Per Element
62.5mW
Number of Pins
8
Package / Case
0804, Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Supplier Device Package
0804
Height - Seated (Max)
0.018" (0.45mm)