首頁 > Panasonic代理商 > EXB-28V473JX
影像僅供參考,以產品規格為準
EXB-28V473JX
型號描述:
47k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals
型號:
EXB-28V473JX
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:3522 倍增量:1
Resistance (Ohms)
47k
Tolerance
±5%
Number of Resistors
4
Resistor Matching Ratio
Resistor-Ratio-Drift
Power Per Element
62.5mW
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Grade
Automotive
Qualification
AEC-Q200
Supplier Device Package
0804
Size / Dimension
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max)
0.018" (0.45mm)