首頁 > Panasonic代理商 > EXB-28V330JX
影像僅供參考,以產品規格為準
EXB-28V330JX
型號描述:
33 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals
型號:
EXB-28V330JX
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:10000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)
33
Tolerance
±5%
Power Per Element
62.5mW
Circuit Type
Isolated
Number of Pins
8
Package / Case
0804, Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.018" (0.45mm)