EXB-28V101JX
型號描述:
100 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals
型號:
EXB-28V101JX
品牌:
Panasonic Industry
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:10000 倍增量:1
Circuit Type
Isolated
Resistance (Ohms)
100
Tolerance
±5%
Number of Resistors
4
Resistor Matching Ratio
Resistor-Ratio-Drift
Number of Pins
8
Power Per Element
62.5mW
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Grade
Automotive
Qualification
AEC-Q200
Applications
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
0804, Convex, Long Side Terminals
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max)
0.018" (0.45mm)