EXB-24V330JX
型號描述:
33 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex
型號:
EXB-24V330JX
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:10000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)
33
Tolerance
±5%
Power Per Element
62.5mW
Circuit Type
Isolated
Number of Pins
4
Package / Case
0404 (1010 Metric), Convex
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.018" (0.45mm)