EXB-24V330JX
- 型號描述:
33 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex
RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0404
- 型號:
- EXB-24V330JX
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- Resistance (Ohms)
- 33
- Tolerance
- ±5%
- Power Per Element
- 62.5mW
- Circuit Type
- Isolated
- Number of Pins
- 4
- Package / Case
- 0404 (1010 Metric), Convex
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- Supplier Device Package
- 0404
- Height - Seated (Max)
- 0.018" (0.45mm)