EXB-18V103JX
- 型號描述:
10k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals
- 型號:
- EXB-18V103JX
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Resistance (Ohms)
- 10k
- Tolerance
- ±5%
- Power Per Element
- 31mW
- Circuit Type
- Isolated
- Number of Pins
- 8
- Package / Case
- 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- Supplier Device Package
- 0502
- Height - Seated (Max)
- 0.018" (0.45mm)