ETQ-P4M2R2KVK
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 11.4 A 9.35mOhm Max 2-SMD, J-Lead
- 型號:
- ETQ-P4M2R2KVK
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 297
- Inductance
- 2.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 11.4 A
- Current - Saturation (Isat)
- 20.4A
- DC Resistance (DCR)
- 9.35mOhm Max
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.335" L x 0.315" W (8.50mm x 8.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.157" (4.00mm)