首頁 > Panasonic代理商 > ETQ-P4M220YFP
影像僅供參考,以產品規格為準
ETQ-P4M220YFP
型號描述:
22 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.3 A 179mOhm Max 2-SMD, J-Lead
型號:
ETQ-P4M220YFP
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:1
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR)
179mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
3.1A
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.157" (4.00mm)
Inductance
22 µH
Current Rating (Amps)
2.3 A