ETQ-P4M100YFN
- 型號描述:
10 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 4.5 A 59.6mOhm Max 2-SMD, J-Lead
- 型號:
- ETQ-P4M100YFN
- 品牌:
- Panasonic Industry
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.256" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- DC Resistance (DCR)
- 59.6mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 8.3A
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance
- 10 µH
- Current Rating (Amps)
- 4.5 A