ETQ-P3M3R3YFP
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 5 A 34.4mOhm Max 2-SMD, J-Lead
- 型號:
- ETQ-P3M3R3YFP
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
- Inductance
- 3.3 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 5 A
- Current - Saturation (Isat)
- 8.6A
- DC Resistance (DCR)
- 34.4mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- 2-SMD, J-Lead
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)