ETQ-P3M3R3KVP
型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 5.4 A 30.03mOhm Max 2-SMD, J-Lead
型號:
ETQ-P3M3R3KVP
品牌:
Panasonic Industry
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Metal Composite
Inductance
3.3 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
5.4 A
Current - Saturation (Isat)
8A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
30.03mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
2-SMD, J-Lead
Size / Dimension
0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)