ETQ-P3M220KVP
- 型號描述:
22 μH Shielded Inductor 2.2 A 181.5mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 2.2A 181.5 MOHM
- 型號:
- ETQ-P3M220KVP
- 品牌:
- Panasonic Industry
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- DC Resistance (DCR)
- 181.5mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 2.8A
- Material - Core
- Metal Composite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 2.2 A