ETQ-P3M220KVP
型號描述:
22 μH Shielded Inductor 2.2 A 181.5mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 2.2A 181.5 MOHM
型號:
ETQ-P3M220KVP
品牌:
Panasonic Industry
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR)
181.5mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
2.8A
Material - Core
Metal Composite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)
Inductance
22 µH
Current Rating (Amps)
2.2 A