ETQ-P3M100KVP
- 型號描述:
10 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.9 A 105.6mOhm Max 2-SMD, J-Lead
- 型號:
- ETQ-P3M100KVP
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- 2-SMD, J-Lead
- Size / Dimension
- 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- DC Resistance (DCR)
- 105.6mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 4.2A
- Material - Core
- Metal Composite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance
- 10 µH
- Current Rating (Amps)
- 2.9 A