EEV-TG1E102UM
- 型號描述:
1000 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
- 型號:
- EEV-TG1E102UM
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 125
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:125
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 1000 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 25 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80mOhm @ 100kHz
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 125°C
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Polarization
- Polar
- Ratings
- AEC-Q200
- Applications
- Automotive
- Ripple Current @ Low Frequency
- 715 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 1.1 A @ 100 kHz
- Lead Spacing
- Size / Dimension
- 0.630" Dia (16.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.650" (16.50mm)
- Surface Mount Land Size
- 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)