EEU-TP1E222S
- 型號描述:
2200 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
- 型號:
- EEU-TP1E222S
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 200
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 2200 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 25 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- Lifetime @ Temp.
- 5000 Hrs @ 125°C
- Operating Temperature
- -40°C ~ 135°C
- Ratings
- AEC-Q200
- Applications
- Automotive
- Ripple Current @ Low Frequency
- 2.16 A @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 2.25 A @ 100 kHz
- Lead Spacing
- 0.295" (7.50mm)
- Size / Dimension
- 0.709" Dia (18.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.866" (22.00mm)