EEU-FS1H391LB
- 型號描述:
390 μF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EEU-FS1H391LB
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 187
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:187
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Cut Tape (CT)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Radial, Can
- Size / Dimension
- 0.394" Dia (10.00mm)
- Polarization
- Polar
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Lead Spacing
- 0.197" (5.00mm)
- Lifetime @ Temp.
- 10000 Hrs @ 105°C
- Surface Mount Land Size
- Height - Seated (Max)
- 1.063" (27.00mm)
- Capacitance
- 390 µF
- Voltage - Rated
- 50 V
- Impedance
- 22 mOhms
- Ripple Current @ Low Frequency
- 1.6125 A @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 2.15 A @ 100 kHz