EEU-FM1V331L
- 型號描述:
330 μF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EEU-FM1V331L
- 品牌:
- Panasonic Industry
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 200
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:200
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Radial, Can
- Size / Dimension
- 0.315" Dia (8.00mm)
- Polarization
- Polar
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Lead Spacing
- 0.138" (3.50mm)
- Lifetime @ Temp.
- 4000 Hrs @ 105°C
- Surface Mount Land Size
- Height - Seated (Max)
- 0.866" (22.00mm)
- Capacitance
- 330 µF
- Voltage - Rated
- 35 V
- Impedance
- 30 mOhms
- Ripple Current @ Low Frequency
- 1.092 A @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 1.56 A @ 100 kHz