EEU-EB1A221SH
- 型號描述:
220 μF 10 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EEU-EB1A221SH
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
- Capacitance
- 220 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 10 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- Lifetime @ Temp.
- 5000 Hrs @ 105°C
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Ripple Current @ Low Frequency
- 100 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 130 mA @ 100 kHz
- Lead Spacing
- 0.098" (2.50mm)
- Size / Dimension
- 0.248" Dia (6.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.480" (12.20mm)