EEF-SX0E471E4
- 型號描述:
470 μF 2.5 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 4.5mOhm 2000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EEF-SX0E471E4
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 3500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:250
倍增量:1
價格:
- Capacitance
- 470 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 2.5 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 4.5mOhm
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Ripple Current @ High Frequency
- 8.5 A @ 100 kHz
- Lead Spacing
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)
- Surface Mount Land Size