首頁 > Panasonic代理商 > EEF-SX0E331ER
影像僅供參考,以產品規格為準
EEF-SX0E331ER
型號描述:
330 μF 2.5 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 9mOhm 2000 Hrs @ 105°C
有機聚合鋁電容器 330uF 2.5volt
型號:
EEF-SX0E331ER
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3500
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
330 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
2.5 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
9mOhm
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Ripple Current @ High Frequency
6.3 A @ 100 kHz
Lead Spacing
Size / Dimension
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)
Surface Mount Land Size