首頁 > Panasonic代理商 > EEF-CX0J151R
影像僅供參考,以產品規格為準
EEF-CX0J151R
型號描述:
型號:
EEF-CX0J151R
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:142 倍增量:1
Capacitance
150 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
15mOhm
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Ripple Current @ High Frequency
5.1 A @ 100 kHz
Lead Spacing
Size / Dimension
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max)
0.075" (1.90mm)
Surface Mount Land Size