EEF-CX0G221XR
型號描述:
220 μF 4 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 12mOhm 2000 Hrs @ 105°C
型號:
EEF-CX0G221XR
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
3500
起訂量:3500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
12mOhm
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
Height - Seated (Max)
0.075" (1.90mm)
Capacitance
220 µF
Voltage - Rated
4 V
Ripple Current @ High Frequency
5.6 A @ 100 kHz