EEF-CT1E220R
- 型號描述:
22 μF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 40mOhm 2000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EEF-CT1E220R
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 3500
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- 2917 (7343 Metric)
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Polymer
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Ratings
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40mOhm
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Surface Mount Land Size
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)
- Capacitance
- 22 µF
- Voltage - Rated
- 25 V
- Ripple Current @ High Frequency
- 3.2 A @ 100 kHz