EEE-TP1V470AP
- 型號描述:
47 μF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C
- 型號:
- EEE-TP1V470AP
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 47 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 35 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 125°C
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Ripple Current @ Low Frequency
- 175.5 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 270 mA @ 100 kHz
- Lead Spacing
- Size / Dimension
- 0.315" Dia (8.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.402" (10.20mm)
- Surface Mount Land Size
- 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)