EEE-TP1E331AP
- 型號描述:
330 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 125°C
鋁質電解電容器 - SMD 330UF 25V TP SMD
- 型號:
- EEE-TP1E331AP
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 500
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Radial, Can - SMD
- Size / Dimension
- 0.394" Dia (10.00mm)
- Polarization
- Polar
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Applications
- Automotive, High Temperature Reflow
- Lead Spacing
- Ratings
- AEC-Q200
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- Lifetime @ Temp.
- 3000 Hrs @ 125°C
- Surface Mount Land Size
- 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.402" (10.20mm)
- Capacitance
- 330 µF
- Voltage - Rated
- 25 V
- Ripple Current @ Low Frequency
- 325 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 500 mA @ 100 kHz