首頁 > Panasonic代理商 > EEE-TK1E221UP
影像僅供參考,以產品規格為準
EEE-TK1E221UP
型號描述:
220 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
型號:
EEE-TK1E221UP
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:1
Capacitance
220 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
300mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.
3000 Hrs @ 125°C
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Applications
General Purpose
Ripple Current @ Low Frequency
128.1 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
197 mA @ 100 kHz
Lead Spacing
Size / Dimension
0.315" Dia (8.00mm)
Height - Seated (Max)
0.402" (10.20mm)
Surface Mount Land Size
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)