EEE-HD1H3R3R
- 型號描述:
3.3 μF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EEE-HD1H3R3R
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 3.3 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 50 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- Lifetime @ Temp.
- 5000 Hrs @ 105°C
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Ripple Current @ Low Frequency
- 16 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 27.2 mA @ 10 kHz
- Impedance
- 12 Ohms
- Lead Spacing
- Size / Dimension
- 0.157" Dia (4.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.240" (6.10mm)
- Surface Mount Land Size
- 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)