首頁 > Panasonic代理商 > EEE-HC1E330P
影像僅供參考,以產品規格為準
EEE-HC1E330P
型號描述:
33 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
型號:
EEE-HC1E330P
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Capacitance
33 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
Lifetime @ Temp.
3000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Applications
Automotive
Ripple Current @ Low Frequency
65 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
110.5 mA @ 10 kHz
Lead Spacing
Size / Dimension
0.248" Dia (6.30mm)
Height - Seated (Max)
0.228" (5.80mm)
Surface Mount Land Size
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)