首頁 > Panasonic代理商 > EEE-HA1H101UP
影像僅供參考,以產品規格為準
EEE-HA1H101UP
型號描述:
100 μF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
型號:
EEE-HA1H101UP
品牌:
Panasonic
交期:
10-18工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:1
Capacitance
100 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
Lifetime @ Temp.
1000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Polarization
Polar
Ratings
AEC-Q200
Applications
Automotive
Ripple Current @ Low Frequency
110 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
187 mA @ 10 kHz
Lead Spacing
Size / Dimension
0.315" Dia (8.00mm)
Height - Seated (Max)
0.402" (10.20mm)
Surface Mount Land Size
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)