EEE-FTE221XAP
- 型號描述:
220 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 160mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EEE-FTE221XAP
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 900
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:900
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.248" Dia (6.30mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 160mOhm @ 100kHz
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Surface Mount Land Size
- 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.315" (8.00mm)
- Capacitance
- 220 µF
- Voltage - Rated
- 25 V
- Ripple Current @ Low Frequency
- 390 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 600 mA @ 100 kHz