首頁 > Panasonic代理商 > EEE-FT1E821AP
影像僅供參考,以產品規格為準
EEE-FT1E821AP
型號描述:
820 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 60mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
鋁質電解電容器 - SMD 820uF 25volts 10x10.2mm SMD
型號:
EEE-FT1E821AP
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.394" Dia (10.00mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Applications
Automotive
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max)
0.413" (10.50mm)
Capacitance
820 µF
Voltage - Rated
25 V
Ripple Current @ Low Frequency
833 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
1.19 A @ 100 kHz