EEE-FT1E680AR
- 型號描述:
68 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 360mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EEE-FT1E680AR
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 68 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 25 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 360mOhm @ 100kHz
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Polarization
- Polar
- Ratings
- AEC-Q200
- Applications
- Automotive
- Ripple Current @ Low Frequency
- 156 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 240 mA @ 100 kHz
- Lead Spacing
- Size / Dimension
- 0.197" Dia (5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.240" (6.10mm)
- Surface Mount Land Size
- 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)