EEE-FK1V222SV
- 型號描述:
2200 μF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EEE-FK1V222SV
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 63
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:63
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 2200 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 35 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- Lifetime @ Temp.
- 5000 Hrs @ 105°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Applications
- Automotive
- Ripple Current @ Low Frequency
- 1.545 A @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 2.06 A @ 100 kHz
- Lead Spacing
- Size / Dimension
- 0.709" Dia (18.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.669" (17.00mm)
- Surface Mount Land Size
- 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)