首頁 > Panasonic代理商 > EEE-FK1E330UR
影像僅供參考,以產品規格為準
EEE-FK1E330UR
型號描述:
型號:
EEE-FK1E330UR
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Capacitance
33 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Ripple Current @ Low Frequency
120 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
160 mA @ 100 kHz
Impedance
700 mOhms
Lead Spacing
Size / Dimension
0.197" Dia (5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.240" (6.10mm)
Surface Mount Land Size
0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)