EEE-FK1E222AM
- 型號描述:
2200 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EEE-FK1E222AM
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 125
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:125
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.630" Dia (16.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Applications
- Automotive, High Temperature Reflow
- Lifetime @ Temp.
- 5000 Hrs @ 105°C
- Surface Mount Land Size
- 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.669" (17.00mm)
- Capacitance
- 2200 µF
- Voltage - Rated
- 25 V
- Impedance
- 35 mOhms
- Ripple Current @ Low Frequency
- 1.35 A @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 1.8 A @ 100 kHz