首頁 > Panasonic代理商 > EEE-FK1E222AM
影像僅供參考,以產品規格為準
EEE-FK1E222AM
型號描述:
2200 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
型號:
EEE-FK1E222AM
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:28 倍增量:1
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.630" Dia (16.00mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Applications
Automotive, High Temperature Reflow
Lifetime @ Temp.
5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Height - Seated (Max)
0.669" (17.00mm)
Capacitance
2200 µF
Voltage - Rated
25 V
Impedance
35 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency
1.35 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
1.8 A @ 100 kHz