首頁 > Panasonic代理商 > ECW-U2332V16
影像僅供參考,以產品規格為準
ECW-U2332V16
型號描述:
3300 pF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric)
型號:
ECW-U2332V16
品牌:
Panasonic
原廠包裝量:
50
起訂量:100 倍增量:1
Tolerance
±5%
Features
Package / Case
1913 (4833 Metric)
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Voltage Rating - AC
125V
Voltage Rating - DC
250V
Height - Seated (Max)
0.067" (1.70mm)
Capacitance
3300 pF
Size / Dimension
0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)