ECW-U2223V16
- 型號描述:
0.022 μF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric)
- 型號:
- ECW-U2223V16
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Package / Case
- 1913 (4833 Metric)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Applications
- High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
- Voltage Rating - AC
- 125V
- Voltage Rating - DC
- 250V
- Height - Seated (Max)
- 0.091" (2.30mm)
- Capacitance
- 0.022 µF
- Size / Dimension
- 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)