ECW-U2222JC9
型號描述:
2200 pF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric)
型號:
ECW-U2222JC9
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Capacitance
2200 pF
Tolerance
±5%
Voltage Rating - AC
125V
Voltage Rating - DC
250V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
1913 (4833 Metric)
Size / Dimension
0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Height - Seated (Max)
0.067" (1.70mm)