首頁 > Panasonic代理商 > ECW-U2104V16
影像僅供參考,以產品規格為準
ECW-U2104V16
型號描述:
0.1 μF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2420 (6050 Metric)
型號:
ECW-U2104V16
品牌:
Panasonic
原廠包裝量:
25
起訂量:50 倍增量:1
Tolerance
±5%
Features
Package / Case
2420 (6050 Metric)
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Voltage Rating - AC
125V
Voltage Rating - DC
250V
Height - Seated (Max)
0.161" (4.10mm)
Capacitance
0.1 µF
Size / Dimension
0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)