首頁 > Panasonic代理商 > ECW-U1C334JC9
影像僅供參考,以產品規格為準
ECW-U1C334JC9
型號描述:
0.33 μF Film Capacitor 8V 16V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric)
型號:
ECW-U1C334JC9
交期:
10-18工作天
原廠包裝量:
3000
Capacitance
0.33 µF
Tolerance
±5%
Voltage Rating - AC
8V
Voltage Rating - DC
16V
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Package / Case
2416 (6041 Metric)
Size / Dimension
0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm)
Height - Seated (Max)
0.087" (2.20mm)