首頁 > Panasonic代理商 > ECW-U1392JX5
影像僅供參考,以產品規格為準
ECW-U1392JX5
型號描述:
3900 pF Film Capacitor 40V 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)
型號:
ECW-U1392JX5
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Capacitance
3900 pF
Tolerance
±5%
Voltage Rating - AC
40V
Voltage Rating - DC
100V
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.067" (1.70mm)