首頁 > Panasonic代理商 > ECW-U1153JC9
影像僅供參考,以產品規格為準
ECW-U1153JC9
型號描述:
0.015 μF Film Capacitor 40V 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric)
型號:
ECW-U1153JC9
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:150 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Features
Package / Case
1913 (4833 Metric)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Termination
Solder Pads
Ratings
Voltage Rating - AC
40V
Voltage Rating - DC
100V
Height - Seated (Max)
0.063" (1.60mm)
Capacitance
0.015 µF
Size / Dimension
0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)