ECW-FD2W275J
- 型號描述:
2.7 μF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
CAP FILM 2.7UF 5% 450VDC RADIAL
- 型號:
- ECW-FD2W275J
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
數量:
- Tolerance
- ±5%
- Operating Temperature
- -40°C ~ 110°C
- Lead Spacing
- 0.886" (22.50mm)
- Voltage Rating - DC
- 450V
- Height - Seated (Max)
- 0.539" (13.70mm)
- Capacitance
- 2.7 µF
- Size / Dimension
- 0.996" L x 0.354" W (25.30mm x 9.00mm)