ECW-F4684JL
- 型號描述:
0.68 μF Film Capacitor 141V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
- 型號:
- ECW-F4684JL
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 100
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:100
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 0.68 µF
- Tolerance
- ±5%
- Voltage Rating - AC
- 141V
- Voltage Rating - DC
- 400V
- Dielectric Material
- Polypropylene (PP), Metallized
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Radial
- Size / Dimension
- 0.807" L x 0.465" W (20.50mm x 11.80mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.787" (20.00mm)
- Termination
- PC Pins
- Lead Spacing
- 0.689" (17.50mm)