ECQ-E6473KFW
型號描述:
0.047 μF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
型號:
ECQ-E6473KFW
品牌:
Panasonic Industry
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Capacitance
0.047 µF
Tolerance
±10%
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
630V
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Size / Dimension
0.472" L x 0.256" W (12.00mm x 6.50mm)
Height - Seated (Max)
0.728" (18.50mm)
Lead Spacing
0.394" (10.00mm)