ECQ-E4473KFA
- 型號描述:
0.047 μF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
- 型號:
- ECQ-E4473KFA
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±10%
- Features
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Applications
- General Purpose
- PC Pins
- Ratings
- Voltage Rating - DC
- 400V
- Height - Seated (Max)
- Capacitance
- 0.047 µF