首頁 > Panasonic代理商 > ECQ-E4473KFA
影像僅供參考,以產品規格為準
ECQ-E4473KFA
型號描述:
0.047 μF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
型號:
ECQ-E4473KFA
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:329 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±10%
Features
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Applications
General Purpose
PC Pins
Ratings
Voltage Rating - DC
400V
Height - Seated (Max)
Capacitance
0.047 µF